Всеукраинский открытый конкурс
в области управления персоналом
«HR-2006»
 
Новости Архив новостей »

Экспертный совет

Оксана Семенюк
директор відділу людських ресурсів, ЗАТ «Крафт Фудз Україна» (КФУ).

   Закiнчила Педагогічний унiверситет, факультет iноземних мов, та отримала ступінь Магістра з бізнес адміністрування у Мiжнародному Інституті Менеджменту в Києвi. Оксана працює в «Крафт Фудз» майже 12 років із них 9 років очолює відділ людських ресурсів у компанії «Крафт Фудз Україна&187;, де працює близько 1500 людей в Україні. З 2003 року український підрозділ Крафт Фудз поширив сферу діяльності на ринок Молдови, а з 2005 на ринки Білорусь, Грузія, Вірменія та Азербайджан.

   Оксана має попередній досвід роботи у KPMG Barents Group, а також міжнародний досвід роботи у компанії Крафт Фудз у Варшаві, Польща. Оксана має значний досвід у розробці стратегій та впровадженню програм з професійного розвитку працівників у корпорації (наприклад: оцінка професійної діяльності та програма з організаційного розвитку, центр оцінки та професійної діяльності, коучинг тощо). Оксана є ініціатором та бере активну участь у різних HR об'єднаннях як на рівні країни, так і на рівні корпорації.

   Викладає модулі у курсі "Війна за таланти" та "Програмі з управління людськими ресурсами за міжнародними стандартами професійної освіти" у kmbs.

Организатор
rabota.ua
Официальный партнёр
Tez-tour
Партнёры
Gestalt Consulting Group
ИНГО-Украина
Play
Дом кофе
Спонсоры призового фонда
Центр Томалогии
BTG
НАУ
HR-Discount
Генеральные
информационные
партнёры
Власть денег
Деловая столица
Mедиапартнёр
Первый деловой
Генеральный радиопартнёр
Melody
Информационные
партнёры
Менеджер по персоналу
Справочник кадровика
Новый персонал
Кадровый менеджмент
Отдел кадров
Rabotaplus.com.ua
HRm
management.com.ua
Hr-ua.com
Hr-liga